អនុក្រឹឹត្យលេខ ១៣៣ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគ ផ្ទៃដីទំហំ ៣៦ ៧៨៣ម៉ែត្រការ៉េ (សាមសិបប្រាំមួយពាន់ប្រាំពីររយប៉ែតសិបបីម៉ែត្រការ៉េ) មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិអូរញ ឃុំបឹងព្រីង ស្រុកថ្មគោល ខេត្តបាត់ដំបង ដែលជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជូនមន្ត្រីរាជការ និវត្តន៍ជន និងប្រជាជនចំនួន ៤៤គ្រួសារ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹឹត្យលេខ ១៣៣ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគ ផ្ទៃដីទំហំ ៣៦ ៧៨៣ម៉ែត្រការ៉េ (សាមសិបប្រាំមួយពាន់ប្រាំពីររយប៉ែតសិបបីម៉ែត្រការ៉េ) មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិអូរញ ឃុំបឹងព្រីង ស្រុកថ្មគោល ខេត្តបាត់ដំបង ដែលជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជូនមន្ត្រីរាជការ និវត្តន៍ជន និងប្រជាជនចំនួន ៤៤គ្រួសារ