Sub-decree no. 228 on the reclassification of 683 hectares 63 ares and 79 centiares from state public land to state private land for collective ownership to the Broa indigenous community in Tumpuon Reung Thom village, Ta Veng Leu commune, Ta Veng district, Ratanakiri province, and granting ownership rights to the land parcel
Data Resource Preview - Sub-decree no. 228 on the reclassification of 683 hectares 63 ares and 79 centiares from state public land to state private land for collective ownership to the Broa indigenous community in Tumpuon Reung Thom village, Ta Veng Leu commune, Ta Veng district, Ratanakiri province, and granting ownership rights to the land parcel