Sub-decree no.162 on the reclassification of Boeung Prek Tob freshwater conservation area located in the geography of Preah Sihanouk district, Preah Sihanouk province occupying area of 34,666 square meters which situated in village 1, commune 3, Preah Sihanouk district, Preah Sihanouk province as the state private land and to provide ownership to Oversea Cambodian Investment Corporation
Data Resource Preview - Sub-decree no.162 on the reclassification of Boeung Prek Tob freshwater conservation area located in the geography of Preah Sihanouk district, Preah Sihanouk province occupying area of 34,666 square meters which situated in village 1, commune 3, Preah Sihanouk district, Preah Sihanouk province as the state private land and to provide ownership to Oversea Cambodian Investment Corporation
Adoption date/Enacted/Promulgation date/Signing date November 6, 2019
Effective/Enforced Date November 6, 2019
This sub-decree is accompanied by a map showing the location of parcels and coordinates table in the annex.