Sub-decree no. 155 on the reclassification of 81.5 hectares of land located in Ta Ni village, Run Ta Aek commune, Banteay Srei district, Siemreap province Karma to grant ownership to citizens
This sub-decree is to aim at the reclassification of 81.5 hectares of land located in Ta Ni village, Run Ta Aek commune, Banteay Srei district, Siemreap province to grant ownership to citizens.
Data Resource Preview - Sub-decree no. 155 on the reclassification of 81.5 hectares of land located in Ta Ni village, Run Ta Aek commune, Banteay Srei district, Siemreap province Karma to grant ownership to citizens