Sub-Decree No. 133 on land reclassification of 36,783 square meters (thirty-six thousand seven hundred and eighty-three square meters), located in Ou Nhor village, Boeung Pring commune, Thmor Kol district, Battambang province, which is state public property to occupy as the state private property to grant ownership to retired civil servants and 44 families
Data Resource Preview - Sub-Decree No. 133 on land reclassification of 36,783 square meters (thirty-six thousand seven hundred and eighty-three square meters), located in Ou Nhor village, Boeung Pring commune, Thmor Kol district, Battambang province, which is state public property to occupy as the state private property to grant ownership to retired civil servants and 44 families