អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៨,៥៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ឧទ្យានជាតិព្រះសុរាម្រិត កុសុមៈ “គិរីរម្យ” ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងខេត្តព្រះសីហនុ
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៨,៥៦៨ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុង តំបន់ឧទ្យានជាតិព្រះសុរាម្រិត កុសុមៈ “គិរីរម្យ” នៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ និងខេត្តព្រះសីហនុ សម្រាប់ធ្វើអាជីវកម្មជៀរជ័រស្រល់ កាប់ឆ្ការ ផ្លាស់ប្ដូរដាំដើមស្រល់បន្ថែម និងបង្កើនរោងចក្រកែច្នៃផលិតផលជ័រស្រល់ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជាសម្បទាន។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៨,៥៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ឧទ្យានជាតិព្រះសុរាម្រិត កុសុមៈ “គិរីរម្យ” ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងខេត្តព្រះសីហនុ