អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥០០ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំណាមលៀរ ក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី និងនិរាករណ៍ អនុក្រឹត្យ លេខ៨៥ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ២០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១១
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥០០ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុង តំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំណាមលៀរ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តមណ្ឌលគិរី សម្រាប់ធ្វើការវិនិយោគ លើដំណាំកសិឧស្សាហកម្ម និងដំណាំកៅស៊ូ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជាសម្បទាន។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥០០ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំណាមលៀរ ក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី និងនិរាករណ៍ អនុក្រឹត្យ លេខ៨៥ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ២០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១១