អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការកាត់ដី ទំហំ ១,០១៤.៥១៣១ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឈូក ខេត្តកំពត កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ហ្រ្វើស បាយអូទិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន៣៦៦ គ្រួសារ និងរក្សាទុកមួយចំណែកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ
ការកាត់ដីទំហំ ១,០១៤.៥១៣១ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឈូក ខេត្តកំពត កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ហ្រ្វើស បាយអូទិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៩០៣.១២៦៦ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន៣៦៦គ្រួសារ ក្នុងការកាន់កាប់ប្រើប្រាស់ ដាំដុះជាក់ស្ដែង និងទំហំ ១១១.៣៨៦៥ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការកាត់ដី ទំហំ ១,០១៤.៥១៣១ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឈូក ខេត្តកំពត កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ហ្រ្វើស បាយអូទិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន៣៦៦ គ្រួសារ និងរក្សាទុកមួយចំណែកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ