អនុក្រឹត្យលេខ៥៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៥០៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ៥៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៥០៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
| ឯកសារយោងលេខ # | ៥៨ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | កាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៥០៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ |