អនុក្រឹត្យលេខ៥៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៥០៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
ដីទំហំសរុប ១,៥០៨ (មួយពាន់ប្រាំរយប្រាំបី) ហិកតាដែលបានមកពីដែនគម្របព្រៃឈើ ២០០២ ទំហំ ៦៨៤ ហិកតា និងសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ច័ន្ទ សុភា អភិវឌ្ឍន៍ ទំហំ ៨២៤ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុង ឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដី និងខ្វះដី។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៥៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៥០៨ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ |
ដីទំហំសរុប ១,៥០៨ (មួយពាន់ប្រាំរយប្រាំបី) ហិកតាដែលបានមកពីដែនគម្របព្រៃឈើ ២០០២ ទំហំ ៦៨៤ ហិកតា និងសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ច័ន្ទ សុភា អភិវឌ្ឍន៍ ទំហំ ៨២៤ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុង ឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដី និងខ្វះដី។ |