អនុក្រឹត្យលេខ៥៤ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៣,៦៧១ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រទូទៅ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ៥៤ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៣,៦៧១ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រទូទៅ
| ឯកសារយោងលេខ # | ៥៤ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | កាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៣,៦៧១ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រទូទៅ |