អនុក្រឹត្យលេខ៥៤ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៣,៦៧១ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រទូទៅ
ដីទំហំ ៣,៦៧១ (បីពាន់ប្រាំមួយរយចិតសិបមួយ) ហិកតានៃដែនគម្របព្រៃឈើ ២០០២ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដី និងខ្វះដី។
| Last updated | 24 សីហា 2016 |
| Created | 24 សីហា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៥៤ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៣,៦៧១ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រទូទៅ |
ដីទំហំ ៣,៦៧១ (បីពាន់ប្រាំមួយរយចិតសិបមួយ) ហិកតានៃដែនគម្របព្រៃឈើ ២០០២ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំដំរីផុង ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដី និងខ្វះដី។ |