អនុក្រឹត្យលេខ ៧១ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ២៣៧៧ ហិកតាក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម "និងការធ្វើអនុបយោគដីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៧១ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ២៣៧៧ ហិកតាក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម "និងការធ្វើអនុបយោគដីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
ឯកសារយោងលេខ # | ៧១ |
កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 23 មិថុនា 2008 |
កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 23 មិថុនា 2008 |
ឯកសារយោង | Economic, Social And Cultural Council (ECOSOCC) |
ក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ច សង្គមកិច្ច និងវប្បធម៌ (ក.ស.វ.) នៃទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អាសយដ្ឋាន៖ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រីុ,អគារលេខ ៤១ មហាវិថីសហព័ន្ធរុស្សី រាជធានីភ្នំពេញ កម្ពុជា ជាន់ទី២ ស្លាបខាងកើតនៃអគារមិត្តភាព។ ទូរសារ៖ (+៨៥៥) ២៣ ២២១ ៤៤០, សារអេឡិចត្រូនិច៖ info@ecosocc.gov.kh |