អនុក្រឹត្យលេខ ៧១ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ២៣៧៧ ហិកតាក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម "និងការធ្វើអនុបយោគដីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព មានទំហំ ២.៣៧៧ (ពីរពាន់បីរយចិតសិបប្រាំពីរ) ហិកតា ក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម " ស្ថិតនៅក្នុងខណ្ឌព្រៃនប់ ក្រុងព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ការជួល ជូនក្រុមហ៊ុន អេវើរហ្រ្គឹន សាក់សេស អែន អាសុី រីសត ឌីវេលុប្បមែន ខូអឹលធីឌី ។
| Last updated | 30 កក្កដា 2020 |
| Created | 30 កក្កដា 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៧១ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ២៣៧៧ ហិកតាក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម "និងការធ្វើអនុបយោគដីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព មានទំហំ ២.៣៧៧ (ពីរពាន់បីរយចិតសិបប្រាំពីរ) ហិកតា ក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ " រាម " ស្ថិតនៅក្នុងខណ្ឌព្រៃនប់ ក្រុងព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ការជួល ជូនក្រុមហ៊ុន អេវើរហ្រ្គឹន សាក់សេស អែន អាសុី រីសត ឌីវេលុប្បមែន ខូអឹលធីឌី ។ |