អនុក្រឹត្យលេខ ៣២៨ ស្តីពីការធ្វើចំណាត់ថ្នាក់ជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ដីដែលមានទីតាំង ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្ត្រក្រុងបាត់ដំបងនិងស្រុកសង្កែ ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់អភិវឌ្ឍអាកាសយានដ្ឋានបាត់ដំបង លំដាប់ថ្នាក់ 4C
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៣២៨ ស្តីពីការធ្វើចំណាត់ថ្នាក់ជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ដីដែលមានទីតាំង ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្ត្រក្រុងបាត់ដំបងនិងស្រុកសង្កែ ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់អភិវឌ្ឍអាកាសយានដ្ឋានបាត់ដំបង លំដាប់ថ្នាក់ 4C
| ឯកសារយោងលេខ # | ៣២៨ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 10 វិច្ឆិកា 2023 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 10 វិច្ឆិកា 2023 |
អគ្គនាយកដ្ឋានរាជកិច្ច នៃទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អាសយដ្ឋាន៖: ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អាគារមិត្តភាព មហាវិថីសហព័ន្ធរុស្ស៊ី រាជធានីភ្នំពេញ កម្ពុជា។ ទូរស័ព្ធ/ទូរសារ៖ (855) 23 212 490 សារអេឡិចត្រូនិច៖: info@pressocm.gov.kh, pressocm@gmail.com |