អនុក្រឹត្យលេខ ២២៨ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៦៨៣ ហិកតា ៦៣ អា និង ៧៩ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិទំពួនរឹងធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះផ្តោតលើការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៦៨៣ ហិកតា ៦៣ អា និង ៧៩ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិទំពួនរឹងធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២២៨ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៦៨៣ ហិកតា ៦៣ អា និង ៧៩ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិទំពួនរឹងធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
ឯកសារយោងលេខ # ២២៨
ការចូលមកកាន់គេហទំព័រនេះ ឬប្រើប្រាស់មូលដ្ឋានទិន្នន័យនៅលើគេហទំព័រនេះ បានន័យថា អ្នកទទួលស្គាល់ថាអ្នកមានទំនួលខុសត្រូវទាំងស្រុង លើការពឹងផ្អែក លើគ្រប់ព័ត៌មានផ្តល់ឱ្យនៅលើគេហទំព័រនេះ ហើយយល់ព្រមថាអ្នកនឹងមិនបង្កអន្តរាយ ឬទាមទារឱ្យមានការទទួលខុសត្រូវពីបុគ្គល ឬអង្គភាពពាក់ព័ន្ធនឹងការអភិវឌ្ឍទម្រង់ និងខ្លឹមសាររបស់គេហទំព័រនេះសម្រាប់រាល់ការបាត់បង់ ការខូចប្រយោជន៍ ឬអន្តរាយដែលកើតចេញពីការប្រើប្រាស់គេហទំព័រនេះ។