អនុក្រឹត្យលេខ ២១៩ ស្តីពីការការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីគម្រប ព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈោ្មះ សេង ម័រ និងឈោ្មះ តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២១៩ ស្តីពីការការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីគម្រប ព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈោ្មះ សេង ម័រ និងឈោ្មះ តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ