អនុក្រឹត្យលេខ ២១៩ ស្តីពីការការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីគម្រប ព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈោ្មះ សេង ម័រ និងឈោ្មះ តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា (ចិតសិបប្រាំមួយហិកតា ដប់អា និងប៉ែតសិប ប្រាំមួយសង់ទីអា) ដែលមានទីតាំងស្ថិតក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិព្រៃតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ដូចមានប្លង់គំនូសបង្ហាញទីតាំងដី និងចំណុចនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីផែនទី គម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធីជូនឈ្មោះ សេង ម័រ និង តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២១៩ ស្តីពីការការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីគម្រប ព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈោ្មះ សេង ម័រ និងឈោ្មះ តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៦ហិកតា ១០អា ៨៦សង់ទីអា (ចិតសិបប្រាំមួយហិកតា ដប់អា និងប៉ែតសិប ប្រាំមួយសង់ទីអា) ដែលមានទីតាំងស្ថិតក្នុងភូមិបុស្សតាផង់ និងភូមិព្រៃតាឡូយ ឃុំត្រពាំងក្រញូង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ដូចមានប្លង់គំនូសបង្ហាញទីតាំងដី និងចំណុចនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីផែនទី គម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធីជូនឈ្មោះ សេង ម័រ និង តាំង សាំងហេង តំណាងប្រជាពលរដ្ឋ៧គ្រួសារ។ |