អនុក្រឹត្យលេខ ២០២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៦៣៨ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២០២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៦៣៨ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
| ឯកសារយោងលេខ # | ២០២ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៦៣៨ ហិកតា ស្ថិតក្នុង ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ |