អនុក្រឹត្យលេខ ២០២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៦៣៨ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
ផ្ទៃដីទំហំ ៣៦៣៨ (បីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបប្រាំបី) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីផែនទីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ។
| Last updated | 25 ឧសភា 2017 |
| Created | 25 ឧសភា 2017 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២០២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៦៣៨ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ |
ផ្ទៃដីទំហំ ៣៦៣៨ (បីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបប្រាំបី) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីផែនទីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំអំពិលប្រាំដើម ស្រុកបរវេល ខេត្តបាត់ដំបង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ។ |