អនុក្រឹត្យ លេខ១៩៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដីទំហំ ១,១៣៦.៤៩ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តព្រះសីហនុ
ការកាត់ដីទំហំ ១,១៣៦.៤៩ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិស្វាយ ឃុំជើងគោ ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ម៉ុង រិទ្ធី និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំមិនជាក់លាក់ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ៤០១ គ្រួសារ និងទំហំមិនជាក់លាក់ សម្រាប់រក្សាទុកអភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ លេខ១៩៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដីទំហំ ១,១៣៦.៤៩ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តព្រះសីហនុ