អនុក្រឹត្យលេខ ១៦៣ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៨០,២៧ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិសណ្តាយ ឃុំខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ទុយ ប៉ុយ, ស៊ុន លីន និងផូ ស៊ីផា តំណាងឱ្យប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២៨គ្រួសារ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៦៣ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៨០,២៧ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិសណ្តាយ ឃុំខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ទុយ ប៉ុយ, ស៊ុន លីន និងផូ ស៊ីផា តំណាងឱ្យប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២៨គ្រួសារ