Last updated 19 តុលា 2021
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ១៦៣ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៨០,២៧ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិសណ្តាយ ឃុំខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ទុយ ប៉ុយ, ស៊ុន លីន និងផូ ស៊ីផា តំណាងឱ្យប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២៨គ្រួសារ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៨០,២៧ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិសណ្តាយ ឃុំខ្នារសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ទុយ ប៉ុយ, ស៊ុន លីន និងផូ ស៊ីផា តំណាងឱ្យប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២៨គ្រួសារ។