អនុក្រឹត្យលេខ ១៦២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីតំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ លើផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC)
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៦២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីតំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ លើផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC)