អនុក្រឹត្យលេខ ១៦២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីតំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ លើផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC)
តំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ដែលគ្របដណ្ដប់ផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិ ១ សង្កាត់លេខ ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធឯកជនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន ជាថ្នូរនឹងការចំណាយថវិកាសម្រាប់ការស្ថាបនាខ្សែផ្លូវក្នុងក្របខណ្ឌគម្រោងអភិវឌ្ឍផ្លូវក្រុងចំនួន ៣៤ ខ្សែ ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ។
| Last updated | 14 កុម្ភៈ 2020 |
| Created | 14 កុម្ភៈ 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៦២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីតំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ លើផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC) |
តំបន់អភិរក្សទឹកសាបបឹងព្រែកទប់ ដែលគ្របដណ្ដប់ផ្ទៃដីទំហំ ៣៤៦៦៦ (សាមសិបបួនពាន់ប្រាំមួយរយហុកសិបប្រាំមួយ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិ ១ សង្កាត់លេខ ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធឯកជនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌាន អុិនវេសមេន ខបភើរេសិន ជាថ្នូរនឹងការចំណាយថវិកាសម្រាប់ការស្ថាបនាខ្សែផ្លូវក្នុងក្របខណ្ឌគម្រោងអភិវឌ្ឍផ្លូវក្រុងចំនួន ៣៤ ខ្សែ ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ។ |