អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៥ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ៨១.៥ហិកតា មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ដែលជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណះរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីរៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធផ្លូវសួននិងបឹង និងធ្វើប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋ។
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៥ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ៨១.៥ហិកតា មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ដែលជាទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណះរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីរៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធផ្លូវសួននិងបឹង និងធ្វើប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋ។