អនុក្រឹត្យលេខ១១៧ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៨៥៧៧២ ហិកតាស្ថិតក្នុងភូមិខ្នា ភូមិកាច់ត្រក ឃុំលាយបូរនិងភូមិត្រពាំងថ្នល់ ឃុំស្រែរនោង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីទ្រព្យសម្បត្តិរបស់រដ្ឋ(ស្ថានីយផ្សព្វផ្សាយនិងស្តារព្រៃឈើឡើងវិញបន្ទាយអង្គរ)និងដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម តាន់ បញ្ញាវុធ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ១១៧ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៧៨៥៧៧២ ហិកតាស្ថិតក្នុងភូមិខ្នា ភូមិកាច់ត្រក ឃុំលាយបូរនិងភូមិត្រពាំងថ្នល់ ឃុំស្រែរនោង ស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ ចេញពីទ្រព្យសម្បត្តិរបស់រដ្ឋ(ស្ថានីយផ្សព្វផ្សាយនិងស្តារព្រៃឈើឡើងវិញបន្ទាយអង្គរ)និងដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម តាន់ បញ្ញាវុធ