អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍ របស់រដ្ឋ និងការផ្ដល់ សម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុនឯកជន ធ្វើការវិនិយោគដាំកៅស៊ូ ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តក្រចេះ
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៦៧៨ ហិកតា នៃដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍របស់រដ្ឋ (តំបន់ដីព្រៃសម្បទាន របស់ក្រុមហ៊ុន SL International Ltd) ស្ថិតនៅក្នុងឃុំ ២ធ្នូ ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះ សម្រាប់ផ្ទេរក្នុងគោលបំណង អភិវឌ្ឍន៍ និងធ្វើអនុបយោគ ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងសម្រាប់ផ្ដល់សម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុន JPE Co., Ltd ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍ របស់រដ្ឋ និងការផ្ដល់ សម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុនឯកជន ធ្វើការវិនិយោគដាំកៅស៊ូ ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តក្រចេះ