អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការកាត់ដីទំហំ ៣២១.១២៥៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឈូក ខេត្តកំពត ដែលកាត់ចេញពី ដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន First Bio-Tech Agricultural (Cambodia) Co., Ltd សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន១៩០គ្រួសារ និងរក្សាទុកមួយចំណែក ជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការកាត់ដីទំហំ ៣២១.១២៥៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឈូក ខេត្តកំពត ដែលកាត់ចេញពី ដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន First Bio-Tech Agricultural (Cambodia) Co., Ltd សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន១៩០គ្រួសារ និងរក្សាទុកមួយចំណែក ជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ