អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ ដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍របស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុនឯកជន សម្រាប់វិនិយោគ លើដំណាំកសិឧស្សាហកម្ម
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥,២០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍ ក្នុង ស្រុកសំឡូត ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ផ្ទេរ ក្នុងគោលបំណងអភិវឌ្ឍន៍ និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុន រ័ត្នសម្បត្តិ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ ដីព្រៃបម្រុងទុកអចិន្រ្តៃយ៍របស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ជូនក្រុមហ៊ុនឯកជន សម្រាប់វិនិយោគ លើដំណាំកសិឧស្សាហកម្ម