អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៣ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ ហិកតា មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៣ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ ហិកតា មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
| ឯកសារយោងលេខ # | ២៥៣ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ ហិកតា នៅខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ |