អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៣ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ ហិកតា មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
ផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ (ប្រាំពាន់បីរយប៉ែតសិបពីរ) ហិកតា ត្រូវបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ (ពីរពាន់ពីររយប៉ែតប្រាំមួយ) ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ (ប្រាំរយប្រាំបី) ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ (ពីរពាន់ប្រាំរយប៉ែតប្រាំបី) ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៣ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ ហិកតា មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ |
ផ្ទៃដីសរុប ៥៣៨២ (ប្រាំពាន់បីរយប៉ែតសិបពីរ) ហិកតា ត្រូវបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ មាន៣ទីតាំង ស្ថិតនៅឃុំតាលោ ស្រុកបាកាន ចំនួន ២២៨៦ (ពីរពាន់ពីររយប៉ែតប្រាំមួយ) ហិកតា ឃុំសន្ទ្រែ ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញចំនួន ៥០៨ (ប្រាំរយប្រាំបី) ហិកតា និងឃុំប្រម៉ោយ ស្រុកវាលវែងចំនួន ២៥៨៨ (ពីរពាន់ប្រាំរយប៉ែតប្រាំបី) ហិកតា ខេត្តពោធិ៍សាត់ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។ |