បណ្ណសារគេហទំព័រស្តីពីការកសាងព្រលានយន្តហោះអន្តរជាតិសៀមរាបថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន Angkor International Airport Investment
គម្រោងព្រលានយន្តហោះអន្តរជាតិសៀមរាបថ្មីតម្លៃ ៨៨០ លានដុល្លារដែលបានចាប់ផ្តើមសាងសង់នៅខែមីនានឹងចំណាយពេល ៣ ឆ្នាំដើម្បីបញ្ចប់ការសាងសង់នេះបើយោងតាមក្រុមហ៊ុនសាងសង់អាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិអង្គរ។
Last updated | 27 ធ្នូ 2021 |
Created | 27 ធ្នូ 2021 |
ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រស្តីពីការកសាងព្រលានយន្តហោះអន្តរជាតិសៀមរាបថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន Angkor International Airport Investment |
គម្រោងព្រលានយន្តហោះអន្តរជាតិសៀមរាបថ្មីតម្លៃ ៨៨០ លានដុល្លារដែលបានចាប់ផ្តើមសាងសង់នៅខែមីនានឹងចំណាយពេល ៣ ឆ្នាំដើម្បីបញ្ចប់ការសាងសង់នេះបើយោងតាមក្រុមហ៊ុនសាងសង់អាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិអង្គរ។ |