អនុក្រឹត្យលេខ ៨២ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនព្រៃលិចទឹក និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនលោកឧកញ៉ា សេង ញ៉ក់ និងលោកជំទាវ លី អាផណ ជាប្រធានក្រុមហ៊ុន ដឺ ព្រេមៀ លែន ឯ.ក
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម និងឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនព្រៃលិចទឹក និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម និងឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុជូនលោកឧកញ៉ា សេង ញ៉ក់ និងលោកជំទាវ លី អាផណ ជាប្រធានក្រុមហ៊ុន ដឺ ព្រេមៀ លែន ឯ.ក។
Last updated | 23 កញ្ញា 2020 |
Created | 23 កញ្ញា 2020 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៨២ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនព្រៃលិចទឹក និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនលោកឧកញ៉ា សេង ញ៉ក់ និងលោកជំទាវ លី អាផណ ជាប្រធានក្រុមហ៊ុន ដឺ ព្រេមៀ លែន ឯ.ក |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម និងឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនព្រៃលិចទឹក និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ៦០០ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម និងឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុជូនលោកឧកញ៉ា សេង ញ៉ក់ និងលោកជំទាវ លី អាផណ ជាប្រធានក្រុមហ៊ុន ដឺ ព្រេមៀ លែន ឯ.ក។ |