អនុក្រឹត្យលេខ ២៤១ ស្ដីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ចំនួន ១៣ (ដប់បី) គម្រោងស្ថិតក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីវភាពនៃឧទ្យានជាតិសមុទ្រព្រះសីហនុរាមភូមិសាស្រ្ដស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុប្បយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសារធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋក្រោមលក្ខខណ្ឌចុះកិច្ចសន្យាជួលអចិន្រ្ដៃយ៏រយៈពេលវែង ៥០ (ហាសិប) ឆ្នាំ សម្រាប់គម្រោងវិនិយោគអភិវឌ្ឍន៏ស្ថិតក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីវភាព នៃឧទ្យានជាតិសមុទ្រព្រះសីហនុរាម ភូមិសាស្រ្ដស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចំនួន ១៣ (ដប់បី) គម្រោង ដូចមានផែនទី និងចំណុចនិយាមកា ភា្ជប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ។
Last updated | 7 ធ្នូ 2023 |
Created | 7 ធ្នូ 2023 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៤១ ស្ដីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ចំនួន ១៣ (ដប់បី) គម្រោងស្ថិតក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីវភាពនៃឧទ្យានជាតិសមុទ្រព្រះសីហនុរាមភូមិសាស្រ្ដស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុប្បយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសារធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋក្រោមលក្ខខណ្ឌចុះកិច្ចសន្យាជួលអចិន្រ្ដៃយ៏រយៈពេលវែង ៥០ (ហាសិប) ឆ្នាំ សម្រាប់គម្រោងវិនិយោគអភិវឌ្ឍន៏ស្ថិតក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីវភាព នៃឧទ្យានជាតិសមុទ្រព្រះសីហនុរាម ភូមិសាស្រ្ដស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចំនួន ១៣ (ដប់បី) គម្រោង ដូចមានផែនទី និងចំណុចនិយាមកា ភា្ជប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ។ |