Sub-decree No.58 on privatization the 1,508 hectares of private state land in Kampong Damrei commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession purpose to poor people
Data Resource Preview - Sub-decree No.58 on privatization the 1,508 hectares of private state land in Kampong Damrei commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession purpose to poor people
| Document reference # | 58 ANK.BK |
| Alternative/short title | Privatization the 1,508 hectares of private state land in Kampong Damrei commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession purpose to poor people |