Sub-decree No.54 on privatization the 3,671 hectares of private state land in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession to poor people
Data Resource Preview - Sub-decree No.54 on privatization the 3,671 hectares of private state land in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession to poor people
| Document reference # | 54 ANK.BK |
| Alternative/short title | Privatization the 3,671 hectares of private state land in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession to poor people |