Sub-decree No.54 on privatization the 3,671 hectares of private state land in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession to poor people3,671 hectares of forest cover 2002 were privatized for granting to poor people as social land concession in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province.
| Last updated | August 24, 2016 |
| Created | August 24, 2016 |
| Name | Sub-decree No.54 on privatization the 3,671 hectares of private state land in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province for social land concession to poor people |
| Description | 3,671 hectares of forest cover 2002 were privatized for granting to poor people as social land concession in Damrei Phong commune, Chhlong district, Kratie province. |