Sub-decree no. 324 on the cutting of land from the forest cover in 2002 and the land reclassification of state public land into state private land covering 19,814 hectares, 78 ares and 40 centi-ares in Kaev Seima district, Kaoh Nheaek district, and Pech Chreada district, Mondulkiri province
Data Resource Preview - Sub-decree no. 324 on the cutting of land from the forest cover in 2002 and the land reclassification of state public land into state private land covering 19,814 hectares, 78 ares and 40 centi-ares in Kaev Seima district, Kaoh Nheaek district, and Pech Chreada district, Mondulkiri province