Sub-decree No. 202 on privatization of the 3638 hectares of state land in Ampil Pram Daeum commune, Bavel district, Battambang province for social land concession project to allocate to former armed forces and their families, and general poor people
Data Resource Preview - Sub-decree No. 202 on privatization of the 3638 hectares of state land in Ampil Pram Daeum commune, Bavel district, Battambang province for social land concession project to allocate to former armed forces and their families, and general poor people