Webpage capture on the construction of new Siem Reap International Airport by Angkor International Airport Investment.
The new $880 million Siem Reap International Airport project that begun construction in March will take three years to complete, according to the building company Angkor International Airport Investment.
| Name | Webpage capture on the construction of new Siem Reap International Airport by Angkor International Airport Investment. |
The new $880 million Siem Reap International Airport project that begun construction in March will take three years to complete, according to the building company Angkor International Airport Investment. |