Sub-decree no. 90 on the reclassification of 1217 hectares, 98A and 89CA from the forest cover 2002 reclassifying as state private land for donation to collective ownership to Kreung indigenous communities located in Laok Village, Laok commune, O'Chum district, Rattanakiri province, and granted title to the land plot
Data Resource Preview - Sub-decree no. 90 on the reclassification of 1217 hectares, 98A and 89CA from the forest cover 2002 reclassifying as state private land for donation to collective ownership to Kreung indigenous communities located in Laok Village, Laok commune, O'Chum district, Rattanakiri province, and granted title to the land plot