Sub-decree No. 54 on the cutting land of 793 hectares from forest cover in 2002 and the reclassify from state public land into state private land for the implementation of social land concessions for the landless in Phan Nhem commune, Prasat Balang district, Kampong Thom province
Data Resource Preview - Sub-Decree No. 54 on the cutting land of 793 hectares from forest cover in 2002 and the reclassify from state public land into state private land for the implementation of social land concessions for the landless in Phan Nhem Commune, Prasat Balang District, Kampong Thom Province