Sub-Decree No. 48 on the land transfer of 30,345 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries, Takeo Province to the Takeo Military Operation Area and the reclassify the land of 1998 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries in Takeo Province as state private property for granting ownership to a family, named Pech Phoeun
This Sub-Decree aims to transfer the land of 30,345 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries, Takeo Province to the Takeo Military Operation Area and the reclassify the land of 1998 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries in Takeo Province as state private property for granting ownership to a family, named Pech Phoeun.
Data Resource Preview - Sub-Decree No. 48 on the land transfer of 30,345 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries, Takeo Province to the Takeo Military Operation Area and the reclassify the land of 1998 square meters of the Department of Agriculture, Forestry and Fisheries in Takeo Province as state private property for granting ownership to a family, named Pech Phoeun