Sub-decree no. 219 on the land cutting of 76 hectares, 10 ares and 86 centi-ares located in Boss Taphong village, Trapeang Kranhoung commune, Tram Kak district, Takeo province, from the forest cover in 2002 to be reclassified as state private land and grant ownership to SENG Mor and TAING Saingheng representatives of 7 families
This sub-decree shows the land cutting of 76 hectares, 10 ares and 86 centi-ares located in Boss Taphong village, Trapeang Kranhoung commune, Tram Kak district, Takeo province, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002 to be reclassified as state private land and grant ownership to SENG Mor and TAING Saingheng representatives of 7 families.
Data Resource Preview - Sub-decree no. 219 on the land cutting of 76 hectares, 10 ares and 86 centi-ares located in Boss Taphong village, Trapeang Kranhoung commune, Tram Kak district, Takeo province, from the forest cover in 2002 to be reclassified as state private land and grant ownership to SENG Mor and TAING Saingheng representatives of 7 families