Sub-decree No. 218 on privatization of the 1915.70 hectares of state land in Sangkat Samaki, Krong Stung Treng, Stung Treng province for social land concession project to allocate to former armed forces and their families
Data Resource Preview - Sub-decree No. 218 on privatization of the 1915.70 hectares of state land in Sangkat Samaki, Krong Stung Treng, Stung Treng province for social land concession project to allocate to former armed forces and their families
| Document reference # | 218 ANKr.BK |
| Alternative/short title | The privatization of the 1915.70 hectares of state land in Stung Treng province for social land concession project to allocate to former armed forces and their families |