Sub-decree No 21 on downsizing 1418.49 hectares in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from forest cover 2002 and economic land concession of Mong Rithy Investment Oil Palm Cambodia and privatized as state private land to grant as ownership to local people and keep a part for public state land
Data Resource Preview - Sub-decree No 21 on downsizing 1418.49 hectares in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from forest cover 2002 and economic land concession of Mong Rithy Investment Oil Palm Cambodia and privatized as state private land to grant as ownership to local people and keep a part for public state land