Sub-decree No. 174 on the cutting of 61 hectares 27 acres and 32 centi acres in Prey Nob district, Preah Sihanouk Province
This sub-decree shows the cutting of 61 hectares, 27 acres and 32 centi acres of land in Po Thuong village, Chamnot Ream village and Koki village, Bit Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002 and reclassified to state private land.
Data Resource Preview - Sub-decree No. 174 on the cutting of 61 hectares 27 acres and 32 centi acres in Prey Nob district, Preah Sihanouk Province