Sub-decree No. 163 on cutting land size 80.27 hectares in Sanday village, Khnar Sanday commune, Banteay Srei district, Siem Reap province from forest cover 2002 to reclassify as state private land and granted ownership to Touy Puy, Sun Lin and Pho Sipha representing citizens of 28 families
Data Resource Preview - Sub-decree No. 163 on cutting land size 80.27 hectares in Sanday village, Khnar Sanday commune, Banteay Srei district, Siem Reap province from forest cover 2002 to reclassify as state private land and granted ownership to Touy Puy, Sun Lin and Pho Sipha representing citizens of 28 families