Sub-Decree No. 136 on the reclassification 130 (one hundred and thirty) hectares of land in Koki Village, Bit Trang Commune, Prey Nob District, Preah Sihanouk Province from state public land to state private land in order to sell to the Premier Land Sihanoukville Co., Ltd
Sub-Decree No. 136 aims to reclassify 130 (one hundred and thirty) hectares of land in Koki Village, Bit Trang Commune, Prey Nob District, Preah Sihanouk Province Sihanouk from state public property to state private property in order to sell to the Premier Land Sihanoukville Co., Ltd.
Data Resource Preview - Sub-Decree No. 136 on the reclassification 130 (one hundred and thirty) hectares of land in Koki Village, Bit Trang Commune, Prey Nob District, Preah Sihanouk Province from state public land to state private land in order to sell to the Premier Land Sihanoukville Co., Ltd